Кантактная інфармацыя


Кантактная інфармацыя прадпрыемствы, кіраўніцтва, структурных падраздзяленняў, прадпрыемстваў якія ўваходзяць у склад аб'яднання

Дзяржаўнае вытворчае аб'яднанне"Гаррамаўтадар Мінгарвыканкама"

  • Адрас:

    Беларусь 220004 г.Мінск вул. К.Цэткін д.49

  • Тэлефон:

    +375 (17) 373-20-68

    Тэлефон/факс:

    +375 (17) 373-16-12

    Эл. пошта:

    gorremautodor@tut.by

  • Графік працы:

    Пн.-Чт. з 8:00 да 17:00

    Пт. з 8:00 да 16:00

    Сб і Нд  - выхадны

    Абед з 12:00 да 12:48

Кантактная інфармацыя кіраўніцтва прадпрыемства
Генеральны дырэктар
Глинский Денис Владимирович
Глінскі Дзяніс Уладзіміравіч
Прыёмная
  • Тэлефон::

    +375 (17) 373-20-68

Першы намеснік генеральнага дырэктара
Сусекова Татьяна Николаевна
Сусекава Таццяна Мікалаеўна
  • Тэлефон::

    +375 (17) 370-49-57

Галоўны інжынер
Важнiк Павел Мiхайлавiч
Важнiк Павел Мiхайлавiч
  • Тэлефон::

    +375 (17) 320-59-22

Намеснік генеральнага дырэктара па ідэалогіі і сацыяльных пытаннях
Кулакевіч Наталля Іванаўна
  • Тэлефон::

    +375 (17) 320-48-59

Намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы і фінансах
Фенько Игорь Иосифович
Фенько Ігар Іосіфавіч
  • Тэлефон::

    +375 (17) 338-48-93

Галоўны бухгалтар
Вертинская Ядвига Иосифовна
Вертінская Ядвіга Іосіфаўна
  • Тэлефон:

    +374 (17) 200-39-38

Старшыня прафкама
Былина Галина Петровна
Быліна Галіна Пятроўна
Начальнік упраўлення «Цэнтр»
Фролов Геннадий Михайлович
Фралоў Генадзь Міхайлавіч
  • Тэлефон::

    +375 (17) 374-51-06

Галоўны энергетык
Холапаў Сяргей Міхайлавіч
  • Тэлефон::

    +375 (17) 226-44-65

Кантактная інфармацыя структурных падраздзяленняў прадпрыемства
Аддзел кадраў
Начальнік аддзела кадраў

Кудрыцкая Святлана Уладзіміраўна

  • Тэлефон::

    +375 (17) 215-08-34

Спецыялісты
  • Тэлефон::

    +375 (17) 215-08-34

Юрыдычны аддзел
Начальнік юрыдычнага аддзела

Навіцкая Святлана Валер'еўна

  • Тэлефон::

    +375 (17) 373-52-23

Спецыялісты
  • Тэлефон::

    +375 (17) 373-52-23

Бухгалтэрыя
Намеснік галоўнага бухгалтара

Куніцкая Вольга Іванаўна

  • Тэлефон::

    +375 (17) 337-33-89

Спецыялісты
  • Тэлефон::

    +375 (17) 317-17-63

  • Тэлефон::

    +375 (17) 357-85-61

  • Тэлефон::

    +375 (17) 357-85-61

Упраўленне «Цэнтр»
Галоўны інжынер

Ганчар Арцём Мікалаевіч

  • Тэлефон:

    +375 (17) 374-51-07

Сякрэтар

Еусеенко Вiкторыя Анатольеуна

  • Тэлефон прыемная:

    +375 (17) 374-10-70

Бяспека руху
Вядучы інжынер па бяспецы руху

Давыдзенка Юрый Іосіфавіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 374-52-37

Аддзел тэхнічнага нагляду па рамонту
Начальнік

Трыпуцень Мікалай Аркадзьевіч

  • Тэлефон:

    +375 (17) 272-01-93

Выпрабавальная лабараторыя
Начальнік

Падлубная Вольга Мікалаеўна

Вытворчы аддзел
Начальнік

Фолiтарчык Наталля Барысауна

  • Тэлефон:

    +375 (17) 324-59-87

Тэхнічны аддзел
Начальнік

Бамбешка Вячаслаў Георгіевіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 374-01-50

Аддзел эканомікі
Начальнік

Шахно Віктар Мікалаевіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 373-09-05

Спецыялiсты
  • Телефон:

    +375 (17) 380-23-68

Аддзел арганізацыі працы і заработнай платы
Начальнік

Сяцко Галіна Аляксандраўна

  • Тэлефон:

    +375 (17) 364-01-22

Аддзел эксплуатацыі і бяспекі руху
Начальнік

Соколовский Иван Васильевич

  • Тэлефон::

    +375 (17) 215-07-63

Аддзел кантролю за вытворчасцю работ па змесце аб'ектаў добраўпарадкавання
Начальнік

Сяцко Максім Вячаслававіч

  • Тэлефон:

    +375 (17) 200-13-28

Спецыялісты
  • Тэлефон:

    +375 (17) 200-13-28

Цэнтральная дыспетчарская служба
Начальнік

Кульбіцкі Уладзімір Мікалаевіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 353-88-64

Спецыялісты
  • Тэлефон::

    +375 (17) 353-88-64

Ўчастак легкавога аўтатранспарту
Начальнік

Ус Анатоль Паўлавіч

Аддзел матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння
Начальнік

Міховіч Сяргей Васільевіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 226-59-96

Спецыялісты
  • Тэлефон:

    +375 (17) 397-11-39

  • Тэлефон:

    +375 (17) 358-56-57

Гаспадарчая служба
Загадчык гаспадаркі

Солтан Ларыса Міхайлаўна

  • Тэлефон::

    +375 (17) 272-24-45

Цэнтральны склад
Начальнік

Антонаўская Таццяна Платонаўна

  • Тэлефон::

    +375 (17) 272-01-93

Рамонтная майстэрня
Начальнік

Галавач Уладзімір Мікалаевіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 370-00-51

Гаражная служба
Начальнік

Шаламіцкі Віктар Пятровіч

  • Тэлефон::

    +375 (17) 215-09-76

  • Ўчастак дыягностыкі і рамонту гідрасістэм
    Начальнік

    Канашэўскі Аляксандр Георгіевіч

    • Телефон:

      +375 (17) 215-11-37

    Аддзел рамонту машын і механізмаў
    Начальнік

    Раманчук Вадзім Сяргеевіч

    • Тэлефон:

      +375 (17) 200-11-93

    Ўчастак па рамонце і эксплуатацыі тэхналагічнага абсталявання і установак
    Начальнік

    Бабрыковіч Васіль Міхайлавіч

    • Тэлефон::

      +375 (17) 200-22-35

    Ахова працы
    Инжынер по АП

    Брынов Мiхаiл Аляксандравiч

  • Телефон:

    +375 (17) 200-19-76

  • Вядучы спецыяліст

    Бельская Вераніка Канстанцінаўна

    • Тэлефон::

      +375 (17) 200-19-76

    Пункт аховы здароўя
    Загадчыца

    Чалей Людміла Іванаўна

    • Тэлефон::

      +375 (17) 272-24-45

    Сталовая
    Загадчыца

    Кадушкіна Алеся Аляксандраўна

    • Тэлефон::

      +375 (17) 272-19-05

    Фізічная культура і спорт
    Метадыст

    Пятроўскі Аляксандр Уладзіміравіч

    • Тэлефон::

      375 (17) 322-66-69

    Кантактная інфармацыя прадпрыемстваў якія ўваходзяць у склад аб'яднання
    ГП "Рамаўтадор Заводскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220118 г. Мінск вул. Машынабудаўнікоў 7

    • Тэл/факс

      +372 (17) 270-67-22

    • Дырэктар

      Сілюк Максім Іванавіч

    • Эл.пошта

      remautodor-zav@rambler.ru

    УП "Рамаўтадор Ленінскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220033 г. Мінск 2-й Веласіпедны зав. 10

    • Тэл/факс

      +375 (17) 379-30-43

    • Дыспетчарская

      +375 (17) 368 21 37

    • Дырэктар

      Чыжык Аляксандр Васільевіч

    • Эл.пошта

      RAD_Leninskogo@tut.by

    ГП "Рамаўтадор Маскоўскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220036 г. Мінск вул. К. Лібкнехта 128

    • Прыёмная

      +375 (17) 323-28-56

    • тэл/факс

      +375 (17) 355-56-80

    • Дырэктар

      Мархель Дзмітрый Валер'евіч

    • Эл.пошта

      remdor@tut.by

    УП "Рамаўтадор Кастрычніцкага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220099 г. Мінск вул. Казінца, 7а

    • Тэл/факс

      +375 (17) 355-75-14

    • Дырэктар

      Камяк Юрый Мікалаевіч

    • Эл.пошта

      rem.oct@tut.by

    УП "Рамаўтадор Партызанскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220037 г. Мінск, вул. Смаленская 49

    • Тэл/факс

      +375 (17) 377-12-13

    • Дырэктар

      Стасевіч Павел Васільевіч

    • Эл.пошта

      Remavtodor2007@mail.ru

    ГП "Рамаўтадор Першамайскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220086 г. Мінск вул. Каліноўскага 115

    • Тэл/факс

      +375 (17) 267-47-45

    • Дырэктар

      Германчук Віталь Мікалаевіч

    • Эл.пошта

      remdor2009@tut.by

    ГП "Рамаўтадор Cавецкага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220131 г. Минск ул. Широкая 40а

    • Тэл/факс

      +375 (17) 338-42-69

    • Дырэктар

      Латушкін Уладзімір Сяргеевіч

    • Эл.пошта

      sov.remavtodor@mail.ru

    УП "Рамаўтадор Фрунзенскага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220073 г. Минск ул. Ольшевского, 18 «б»

    • Тэл/факс

      + 375 (17) 369-68-94

    • Дырэктар

      Насевіч Генадзь Віктаравіч

    • Эл.пошта

      rem_F@tut.by

    УП "Рамаўтадор Цэнтральнага раёна г.Мінска"
    • Адрас

      220053 г. Мінск 2-й Далгінаўскі зав. 1

    • Тэл/факс

      +375 (17) 233-26-92

    • Дырэктар

      Сівец Максім Яўгенавіч

    • Эл.пошта

      radcentr2@mail.ru

    ГП "Гараутамост"
    • Адрас

      220004 г. Мінск вул. К. Цэткін 49

    • Тэл/факс

      +375 (17) 272-49-46

      +375 (17) 373-52-88

    • Дырэктар

      Уласевіч Валерый Пятровіч

    • Эл.пошта

      goravtomost@list.ru

    ГП "Гардарматэрыялы"
    • Адрас

      220104 Мінскі раён, Шчамысліцкага сельсавет, 30-1, раён аграгарадка Азярцо

    • Тэл/факс

      +375 (17) 517-21-00

    • Дырэктар

      Баховчук Максім Віктаравіч

    • Эл.пошта

      gdm_gdm@mail.ru

    ГП "Гаррамліўнесцёк"
    • Адрас

      220004, г. Мінск, вул. К. Цэткін 49

    • Тэл/факс

      +375 (17) 215-16-92

    • Дырэктар

      Субоцін Юрый Пятровіч

    • Эл.пошта

      gorremlivnestok@tut.by

    УП "МАФ"
    • Адрас

      220012 г. Мінск пр. Незалежнасці 84

    • Тэл/факс

      +372 (17) 385-66-33, 385-66-39

    • Дырэктар

      Сульжицкий Віталь Валянцінавіч

    • Эл.пошта

      yp_maf@tut.by

    ААТ "Макрадор"
    • Адрас

      220075 г. Мінск вул. Сяліцкага 19

    • Тэл/факс

      +372 (17) 242-22-52

    • Дырэктар

      Скуратовіч Алег Баляслававіч

    • Эл.пошта

      makrodor@tut.by

    УП "Механізаваная ўборка горада"
    • Адрас

      220052 г. Мінск 2-ой Прылуцкі п-к д.8

    • Прыёмная

      +372 (17) 374-96-08

    • тэл/факс

      + 375 (17) 374-22-17

    • Дырэктар

      Ясючэня Руслан Мікалаевіч

    • Эл.пошта

      info@mehuborka.by; mug@adsl.by

    75 лет ВОВ
    Депутаты парламента и Мингорсовета